Nowe wersje kotła Vitodens 200 od firmy Viessmann

Od połowy roku 2016 w ofercie firmy Viessmann pojawiły się nowe wersje kotłów kondensacyjnych Vitodens 200-W.

dens-200Vitodens 200-W to elastyczny i wydajny gazowy wiszący kocioł kondensacyjny z wymiennikiem ciepła Inox-Radial, palnikiem cylindrycznym MatriX oraz opcjonalną regulacją za pomocą aplikacji na urządzenia mobilne. Prostotę obsługi zapewnia nowy dotykowy regulator Vitotronic z kolorowym wyświetlaczem tekstowym i graficznym.

 

vitotronic_200_1vitotronic_200_2

 

 

 

 

 

Kotły dostępne są w wersji jedno-funkcyjnej. W szerokiej gamie mocy dopasowanej do domów jednorodzinnych: 13 KW, 19 KW, 26KW, 35KW jak i do większych budynków moce (od 45Kw do 150KW dla pojedynczego urządzenia.

Vitodens 200-W jest to idealny kocioł kondensacyjny zarówno dla nowych domów jak i do modernizacji instalacji grzewczej w istniejących już budynkach. Kocioł jest ekonomiczny, o małych gabarytach i prosty w obsłudze. Zapewnia duże możliwości regulacji instalacji grzewczej i dopasowanie do indywidualnych oczekiwań użytkowników.

A od 1 października wraz z kotłem Vitodens 200 z Vitotronic 200 (regulacja pogodowa) dostarczane jest urządzenie Vitoconnect 100, które umożliwia obsługę kotła za pośrednictwem aplikacji w telefonie komórkowym (aplikacja ViCare i VitotrolPlus)

 

vitoconnect_anschluesse

Vitoconnect 100

dens-apps_vicare-app

ViCare aplikacja mobilna

 

 

 

 

 

 

 

 

Szczegółowe informacje znajdą Państwo tutaj

↓