Do 100 proc. dotacji na piec jeszcze do końca roku!

Pełny tekst artykułu na www.krakow.pl: Do 100 proc. dotacji na piec jeszcze do końca roku!

Na oficjalne stronie miasta Krakowa (www.krakow.pl) pojawiła się bardzo dobra informacja dla wszystkich mieszkańców Krakowa zainteresowanych wymianą pieców węglowych:

“Jeśli do końca roku złożymy kompletny wniosek o przyznanie dotacji na wymianę pieca węglowego, możemy liczyć nawet na otrzymanie do 100 proc. poniesionych kosztów kwalifikowanych. Zadanie będzie można zrealizować w 2017 roku.

“W związku z nieprecyzyjnymi informacjami, jakie pojawiły się ostatnio w części mediów wyjaśniamy: krakowianie, którzy do końca 2016 roku złożą kompletne wnioski o wymianę pieca węglowego na ogrzewanie proekologiczne, otrzymają dofinansowanie nawet do 100 proc. poniesionych kosztów kwalifikowanych. Inwestycję natomiast będą mogli wykonać od stycznia do 10 października 2017 r.

Jednocześnie warto zaznaczyć, że mieszkańcy, którzy złożą wnioski w 2017 roku, otrzymają niższe dofinansowanie – do 80 proc. poniesionych kosztów kwalifikowanych Warto zatem złożyć wszystkie potrzebne dokumenty do końca tego roku i skorzystać z najwyższego możliwego dofinansowania za wymianę ogrzewania na proekologiczne.”

Wszystkich zainteresowanych programem wymiany pieca węglowego na kocioł gazowy Viessmann Vitodens lub pompę ciepła Viessmann Vitocal w ramach programu PONE (Program Ograniczania Niskiej Emisji dla miasta Krakowa) zapraszamy do kontaktu z naszą firmą – dane do kontaktu tutaj

↓